Antalya istişare toplantısı

26-28 Ocak’ta Antalya İstişare Toplantısındayız

Blog

Her yıl düzenli olarak Antalya’da gerçekleştirilen Phtyd Antalya İstişare toplantısı, bu yıl 14.sü yapılacak. Bakırköy halı yıkama olarak bizler de toplantıya iştirak ederek gelişmelerden, yeni yeni üretilen makine ekipmanlardan yararlanmaya çalışacağız.

Antalya istişare toplantısı

İstişare Toplantısı Nedir? Neden Yapılır?

Halı yıkama sektörü son 10 yılda müthiş bir şekilde yol kat etti ve etmeye de devam ediyor. Türkiye genelinde ilk olarak büyük ölçekli dernek Phtyd kurulmasıyla birlikte (2004) her yıl halı yıkama sektörü hakkında bilgi alışverişi yapılması amacıyla Antalya’da düzenlenmektedir. Sektörün duayenleri diye tabir edilen en büyük ve kurumsal halı yıkamacılarında katıldığı program yoğun bir çatı altında yapılmaktadır. Sektör hakkında yeri geldiğinde tedarikçi, yeri geldiğinde büyük bir konuma erişmiş temilzik hakkında bilgi sahibi olan kişilerin konuşmaları ile program renklenmektedir.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Bakırköy Halı Yıkama firmamız temsilen programa bizler de katılmaktayız. Elimizden geldiğince gelişmeleri, ilgimizi çeken bilgi, görsel vb. materyalleri okuyucularımız ile gerek sitemiz üzerinden gerekse sosyal medya üzerinden paylaşmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın