Hakkımızda

Bakırköy Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız Bakırköy ve çevresine başta halı yıkama hizmeti olmak üzere yerinde halı yıkama, perde yıkama ve kuru temizleme hizmeti vermektedir. Sektöre kuru temizleme firmamız ile giriş yapmış ve müşterilerimizden aldığımız güven ile diğer sektörlerde de hizmet vermekteyiz. Firmamız 2000 yılında Bakırköy’de kurulmuştur.

İlk günden itibaren müşteri-satıcı ilişkilerini büyük bir samimiyetle yürüten firmamız kaliteli halı yıkama konusunda öncü kuruluşlardan biridir. Böylelikle en doğal tanıtımı müşterinin kendisine bırakmaktayız. Sadece Bakırköy’de başladığımız halı yıkama işini bu gün Avrupa Yakasında 5 ilçeye hitap eder hale gelmişizdir. Bu hususta bizlere desteğini esirgemeyen siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Misyonumuz, halı yıkama sektörüne kaliteli halı yıkama anlayışını aşılayarak tüketicilerin güvenle halılarını kullanmalarını sağlamaktır. Bunun için seminerlere katılmakta ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.
Vizyonumuz, Bakırköy, Güngören, Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde aranan bir halı yıkama firması olmayı amaçlamaktayız. Ki bunu da büyük ölçüde başardığımızı düşünüyoruz. Çünkü müşterilerimizden aldığımız destek ile gün gün büyüyen bir firmayız.

bakırköy halı yıkama fabrikası