Hizmetlerimiz

Temizlik sektöründe bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Her bir alanda uzmanlaşmış ekibimiz ile siz değerli Bakırköy halkının hizmetindeyiz. Aşağıdaki temizlik alanlarından herhangi birisinden profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Personelimiz hızlı servisimiz ile adresinize gelerek ürünleri teslim almakta ve kısa zamanda teslim etmektedir. Temizlik sektöründeki hizmetlerimizi şu sayfadan inceleyebilirsiniz.

halı yıkama makinesi

Kullandığımız Makineler

Halı Yıkama Makinesi: halı yıkama makinesi Tam otomatik halı yıkama makinesi kullanmaktadır. Bizlere çok büyük avantaj sağlayan halı yıkama makinemiz ile halılarınız kısa zamanda yıkanmakta ve her noktası eşit bir şekilde fırçalar yardımıyla yıkanmaktadır. Böylece halı yıkama sezonunda dahi gelen talebi rahatlıkla karşılayabilmekteyiz. El makinelerinde ortalama 4-5 dk. süren bir halı, makinemizde 1 dk gibi kısa zamanda ve daha hijyen bir şekilde yıkanmaktadır.

Halı Sıkma Makinesi: Fabrikamızda 3 adet halı sıkma makinesi mevcuttur. Böylelikle çok hızlı bir şekilde halılarınız sıkılmakta ve kurutma odasına gönderilmektedir. Bildiğiniz gibi acil halılarınızın yıkanması gerektiği zamanlarda firmamız bu makineler sayesinde 24 saat gibi kısa bir sürede bile halılarınızı teslim etmektedir.

Halı sıkma makinesi

Halı Toz Alma Makinesi: Bir çok fabrikada bulunmayan bu makinemiz ile halılarınız yıkama öncesi ve sonrasında bu makineden geçirilir. Yıkama öncesi yabancı maddelerin temizlenmesi için kullanılmakta; yıkama sonrasında ise kuruduktan sonra hav dediğimiz halıların ipliklerinin kabarması için kullanılmaktadır. Böylelikle halılarınızın havları kabarmış ve temizlenmiş bir şekilde teslim edilir.

halı toz alma makinesi

Halı Kurutma Makinesi: Halı kurutma makinemiz ile halıları direkt olarak kurutmuyoruz elbette. Halı kurutma makinemiz aslında ortam ısıtmak için kullanılan bir makinedir. Rezistanslar ile ısınan makineden pervane yardımıyla hava geçirilir ve ısınan hava ortamı ısıtır. Firmamızda 2 adet kapalı 1 adet de halıları havalandırmak için kullandığımız kurutma odalarımız mevcuttur. 2 adet kurutma odalarımızda kurutma makineleri mevcuttur. Halı kurutma odalarımızda bu makineler sayesinde ısınan hava ile yıkanan halılar kısa zamanda kurutulur. Güneş görmeyen tüm odalarımızda yıkanan halılar çok çabuk güneşte solacağı için böyle bir sorun söz konusu değildir.
Halılarınızın en hijyen şekilde temizlenmesi, temizlik esnasında zarar görmemesi ve kurutulması için mükemmel bir sistem kurmuştur. Halılarınız halı yıkama fabrikamıza girdiği andan itibaren Bakırköy Halı Yıkama güvencesindedir. Ve hiç bir şekilde halılarınız zarar görmemektedir.

Halı kurutma makinesi

Bakırköy Halı yıkama firmamız temizlik sektöründe bir çok alanda profesyonel hizmet vermektedir. Her bir alanda uzmanlaşmış ekibimiz ile siz değerli Bakırköy halkının hizmetindeyiz. Aşağıdaki temizlik alanlarından herhangi birisinden profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firma personelimiz hızlı servisimiz ile adresinize gelerek ürünleri teslim almakta ve kısa zamanda teslim etmektedir. Temizlik sektöründeki hizmetlerimiz aşağıdadır:

Hizmetlerimiz:

Halı Yıkama: Firmamız Bakırköy, Güngören, Zeytinburnu ve Fatih ilçelerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Profesyonel bir temizlik için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy halı yıkama makinede yıkama işlemi

Perde temizleme: Her çeşit perdeniz alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından son teknoloji makinalarda yıkanmakta ve ütülendikten sonra paketli bir şekilde yerlerine asılmaktadır.

Bakırköy halı yıkama stor yıkama

Koltuk yıkama: Koltuklarınızın temizliğini sizler kadar bizler de önemsiyoruz. Koltuk, çekyat ve oturma gruplarınızın temizliğini bize bırakın.

Kuru Temizleme: Temizlik sektörüne kuru temizleme ile girdik. Ve 35 yılı geride bıraktık.

Yorgan Yıkama: Yorganlarınız firmamızda profesyonel makinelerde yıkanmaktadır. Yorgan Yıkama Hizmetimiz
Hizmet ağımızı gelişen hayat şartları il paralel olarak genişlettik. Bu gün Bakırköy‘de bir çok temizlik alanında hizmet vermekteyiz.
Sizler de profesyonel temizlik hizmeti almak istiyorsanız hemen şimdi arayın: 0212 568 65 10